www.CyberCasus.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.CyberCasus.com

Bilişim Teknolojisinin Buluşma Noktası www.cybercasus.com

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» CryptLoad - Sınırsız rapidshare uyeliği
Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 2:25 pm tarafından grinens

» DeepFreeze
Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 10:55 am tarafından boxo

» Site Açık Tarayıcı Proğramları
Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 5:35 am tarafından boxo

» Assassin's Creed [ 2008 ]
Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 5:29 am tarafından boxo

» Need For Speed: Undercover [ Eksiksiz RIP ] [ 2008 ]
Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 7:45 am tarafından CyberCasus

» ßuLasici Ve En Tehlikeli 20 Virüs Adlari
Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 9:32 am tarafından boxo

» Gidiyorum Artık BU Şehirden
Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 5:24 pm tarafından CyberCasus

» Fikralimiz
Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 1:34 pm tarafından boxo

» Picasa Resim Düzenleme Proğramı
Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 5:09 pm tarafından BuLuT

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Forum

En iyi yollayıcılar
boxo
Dosya Şifreleme Proğramı I_vote_lcapDosya Şifreleme Proğramı I_voting_barDosya Şifreleme Proğramı I_vote_rcap 
CyberCasus
Dosya Şifreleme Proğramı I_vote_lcapDosya Şifreleme Proğramı I_voting_barDosya Şifreleme Proğramı I_vote_rcap 
grinens
rento
KARAMURAT
eragon
BuLuT
SİRmanyak
M-Desinq
oZ
Anahtar-kelime
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 186 kişi Cuma Tem. 28, 2017 8:26 pm tarihinde online oldu.

Dosya Şifreleme Proğramı

3 posters
YazarMesaj
grinens
EmExCi
EmExCi
grinens

Dosya Şifreleme Proğramı Empty
MesajKonu: Dosya Şifreleme Proğramı   Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeCuma Şub. 22, 2008 5:11 pm

Klasörüm bana özel olsun istiyorsan işte tam sana göre bir program...

link edilenmiştir BURDAN

Dosya Şifreleme Proğramı Yuyuyuwd0yq5

Arkadaşlar anlatacağım bu program pc'nizde bulunan kişisel verileri şifrelemeye yarayan bir programdır. Çözülmesi imkansız gibi bir şey yani şifreyi unuttukdan sonra dönüşü yok.

1. Adım : Şifreleme istediğimiz klasörü (kalsör ekle)'den şeçip ok diyoruz.
2. Adım : İşlem editörü penceresinde seçtiğimiz klasör gözükyor.Eğer gözükmese bi sorun var demektir.
3. Adım : Anahtar kısmı bölümüne şifreyi girin. Daha sonra 4. Adıma geçin.
4. Adım : Şifrele butonuna basıyoruz ve bir kaç saniye sonra işlem gerçekleşmiş oluyor.Artık belgenize sizden başkası dokunamaz.

Şifre'yi Çözmek İçin İse :

Klasörü şifremek için yaptığımız adımları yapıyoruz klasör'ü seç daha sonra şifreni gir ve şifrele butonu DEĞİL şifre çöz buton'una tıklıyoruz.Hepsi bu kadar ve dosya okunmaya hazır demektir.

Not 1 : Şifrelenecek dosyamız 5 byte'den küçük olmayacak. Küçük olursa program kabul etmiyor.
Not 2 : Şifre unutuldukdan sonra yapacak hiç bir şey yok aklınızda olsunda sonradan şikayet'te bulunmayın.

Not: Kendimde bu programı kullanıyorum artık çok basit bir program. Birde kaç bit ve ne tür şifreleme yaptığı verilmemiş ama güvenilir olduğundan eminim.
boxo
co-MoDeraTöR
co-MoDeraTöR
boxo

MesajKonu: Dosya Şifreleme Proğramı   Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 2:18 am

Dosya Şifreleme Proğramı Bahtn1tjuy1
http://cybercasus.com
CyberCasus
Admınstratör
Admınstratör
CyberCasus

Character sheet
deneme:
Dosya Şifreleme Proğramı Left_bar_bleue100/100Dosya Şifreleme Proğramı Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Dosya Şifreleme Proğramı   Dosya Şifreleme Proğramı Icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 5:27 am

Dosya Şifreleme Proğramı Yorum1du7
http://cybercasus.com

Dosya Şifreleme Proğramı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-